Hakkımızda

1994 yılında İlhan Dalahmetoğlu ve Mehmet Kuru tarafından Kastamonu Çağrı Elektrik adı altında kurulan firmamız elektrik malzemeleri satışıyla ticaret hayatına başlamıştır. 1996 yılında şirketleşerek sektörde kalıcı olmayı başarmış, geçen bu süre içerisinde en son teknolojiyi ve kaliteyi müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir. "Bir Çağrınız Yeter" sloganı ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.

VİZYONUMUZ;

Çağrı Elektrik, sektörde en önemli olgunun insan hayatı olduğu bilincini çalışanlarına ve müşterilerine en iyi şekilde fark ettirmeyi, Ulusal ve Uluslararası bazda sektöre öncülük eden firmaların bayiliklerini üstlenerek kalite bazında rekabeti güçlendirme, çeşitliliği arttırarak seçme şansı sunma, tek noktadan çözüm üretme amacını kendine vizyon edinmiştir.

MİSYONUMUZ;

Çalışanlarıyla bütünleşerek geçtiğimiz onlarca yılı güven tesis etmede kendine basamak yapmış, amaçları doğrultusunda öncelikle yönetimde etkinliği ve verimliliği sağlamış, kaliteyi arttırmak için personele yönelik eğitim çalışmalarını sürekli hale getirmiş, müşteri memnuniyetini üst düzeye taşımak amacı ile hızlı ve etkin çözümler sunarak, pratik bilgisini en etkin biçimde kullanmayı, hizmet sonrasında yakından destek vererek, yenilikçi ve bütüncül bir bakış açısı oluşturup uzun soluklu çalışmayı misyon edinmiştir.

KALİTE POLİTİKAMIZ;

Enerji kaynaklarının yok olma tehlikelisine karşı "Mevcut enerjiyi en verimli şekilde nasıl kullanırım?" sorusuna aradığınız cavapta "Kastamonu Çağrı Elektrik" ismini bulacaksınız. Kaliteden ve güvenlikten ödün vermeyen bir anlayışla yasalara uygun çözümler sunan, her defasında en iyi hizmeti sunan, aranılan, başarılı, güvenilir, sahip olduğu bilgi ve deneyimi, paylaşan şirket yapısı ile bu günden yarına ışık tutmaya devam edecektir.